130 685
46 159
260 529
672 703

NK 975 - Voss

Annonse nr: 3250714

Pent stemplet merke, se bildet.

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet04.02.2021 23:40:49
Sluttet15.02.2021 21:00:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist27 ganger
NK 975 - Voss
Annonse nr: 3250714
Høyeste Budgiver Jeger51 (2908)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 32,0015.02.2021 20:42:46
aho1966kr 30,0005.02.2021 08:23:30
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (467)  Se selgers karakterbok