128 700
48 914
257 642
668 984

Nk 54IIa type 1-4

Annonse nr: 3250316

De 4 typene. Type 1 med klisjékjennetegn 32 fra 1. plateoppsetning, blant annet ”Store 0 er utvendig fortykket på venstre side”. Vannmerkestilling 1. Type 2 stemplet med toringsstempel BODØ 5.XII.89 og med vannmerkestilling 2. Klisjékjennetegn 44 fra 1. plateoppsetning, blant annet ”Eke 4 i hjul 4 og navsirkelen mellom eke 3 og 4 er svak / mangler”. Type 3 stemplet ….ANGER 24.VIII.88 og med vannmerkestilling 2. Type 4 stemplet med toringsstempel SARPSBORG 14.X.91 og med vannmerkestilling 3.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet04.02.2021 19:46:50
Sluttet15.02.2021 21:39:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist16 ganger
Nk 54IIa type 1-4
Annonse nr: 3250316
Høyeste Budgiver snw-nico (341)  Se budgivers karakterbok
snw-nicokr 36,0005.02.2021 19:52:15
Morten1974kr 35,00 (Autobud)05.02.2021 19:52:15
Morten1974kr 33,0005.02.2021 18:53:28
preinkr 30,0005.02.2021 07:15:04
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3335)  Se selgers karakterbok