128 678
46 147
260 862
672 905

NK91 - NYDELIG POSTFRISKT MERKE MED ATTEST ENGER

Annonse nr: 3247821
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

KVALITET, SE SCAN.

Objektets tilstand
Utropspriskr 600,00
Startet03.02.2021 16:20:28
Sluttet23.02.2021 20:00:00
Solgt forkr 750,00
Annonse vist159 ganger
Annonse nr: 3247821
Høyeste Budgiver toyacind (164)  Se budgivers karakterbok
toyacindkr 750,0020.02.2021 06:34:08
alffrankkr 700,00 (Autobud)05.02.2021 22:28:52
Speculuskr 700,0005.02.2021 22:28:52
alffrankkr 650,0004.02.2021 10:54:19
NORSTAMPSkr 600,0003.02.2021 22:12:33
Selger:  ringdue

Medlem siden: 10.07.2015
Sted: sandnes
Karakterer (958)  Se selgers karakterbok