129 214
48 998
258 065
668 737

DANMARK. POSTFÆRGE. 1967. AFA 47 postfrisk

Annonse nr: 3246622
A1891

DANMARK. POSTFÆRGE. 1967. 1 kr. brun. AFA 47 postfrisk. AFA kr. 22,-.

Betaling innen en uke til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Frakt 33 kr. for kjøp under 400 kr. Kjøp over 400 kr. blir sendt gratis.

Objektets tilstand
kr 33,00
Utropspriskr 4,00
Startet21.03.2021 13:53:07
Sluttet28.03.2021 13:53:07
Solgt forkr 4,00
Annonse vist10 ganger
Referanse nr/#A1891
Annonse nr: 3246622
Høyeste Budgiver sdh (822)  Se budgivers karakterbok
sdhkr 4,0022.03.2021 07:49:05
Selger:  Stjernholm

Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (7134)  Se selgers karakterbok