129 065
46 140
260 810
673 123

NK 32**

Annonse nr: 3234508

Postfrisk, lidt blå aftryk på baksiden.

Jeg har norsk bankkonto.

Takk for handelen.
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 50,00
Startet27.01.2021 23:04:02
Sluttet03.02.2021 23:00:00
Solgt forkr 140,00
Annonse vist38 ganger
NK 32**
Annonse nr: 3234508
Høyeste Budgiver Jeger51 (2908)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 140,0003.02.2021 22:54:35
gaiskr 120,00 (Autobud)03.02.2021 22:50:54
FRI2020kr 110,0003.02.2021 22:50:54
gaiskr 90,00 (Autobud)03.02.2021 22:31:00
FRI2020kr 80,0003.02.2021 22:31:00
gaiskr 55,0003.02.2021 16:00:50
jagusankr 50,0028.01.2021 10:11:14
Selger:  toto12

Medlem siden: 14.05.2014
Sted: Odense NV
Karakterer (866)  Se selgers karakterbok