129 196
44 487
261 735
674 996

NK 120**

Annonse nr: 3234504

Fin stand postfrisk.

Jeg har norsk bankkonto.

Takk for handelen.
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 50,00
Startet27.01.2021 22:56:19
Sluttet03.02.2021 22:52:00
Solgt forkr 50,00
NK 120**
Annonse nr: 3234504
Høyeste Budgiver Jeger51 (2886)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 50,0003.02.2021 21:43:01
Selger:  toto12

Medlem siden: 14.05.2014
Sted: Odense NV
Karakterer (866)  Se selgers karakterbok