129 196
44 487
261 735
674 996

24 SKILL postfrisk. Lux

Annonse nr: 3234482

Velcentreret, postfrisk med fuld gummi.

Jeg har norsk bankkonto.

Takk for handelen.
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 150,00
Startet27.01.2021 22:25:04
Sluttet03.02.2021 22:28:00
Solgt forkr 210,00
Annonse vist19 ganger
24 SKILL postfrisk. Lux
Annonse nr: 3234482
Høyeste Budgiver Jeger51 (2886)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 210,0003.02.2021 22:21:30
FRI2020kr 190,00 (Autobud)03.02.2021 22:21:30
FRI2020kr 170,0003.02.2021 22:10:14
gaiskr 150,0003.02.2021 16:01:44
Selger:  toto12

Medlem siden: 14.05.2014
Sted: Odense NV
Karakterer (866)  Se selgers karakterbok