128 678
46 147
260 862
672 905

xxx Kjell Aukrust Jente med grøtfat utg: Oppi 551/3

Annonse nr: 3234340

En jente i bunad bærer et grøtfat mot låvedøra , signert Aukrust-42

Kjell Aukrust (1920 Alvdal -2002 Oslo ) , norsk tegner

Utg: Oppi 551/3

i god stand

Poststemplet: OSLO i 1944

Delt bakside

Format: 9 x 14 cm

Alle mine objekter starter med xxx

Porto er 20 kr til sammen uansett antall kort.

Kort sendes i avstivet konvolutt.

Intet ansvar for bortkomne kort.

Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne.

Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
Startet27.01.2021 22:00:00
Sluttet27.02.2021 22:00:00
Solgt forkr 375,00
Annonse vist183 ganger
Annonse nr: 3234340
Høyeste Budgiver birghol (3220)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 375,0003.02.2021 16:48:26
championkr 350,00 (Autobud)03.02.2021 12:26:19
skiferkr 350,0003.02.2021 12:26:19
championkr 325,00 (Autobud)03.02.2021 12:26:02
skiferkr 300,0003.02.2021 12:26:02
championkr 275,0003.02.2021 11:18:32
Nurekr 250,00 (Autobud)28.01.2021 09:50:35
birgholkr 225,0028.01.2021 09:50:35
Nurekr 200,0027.01.2021 23:30:59
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (505)  Se selgers karakterbok