130 112
48 892
257 619
669 310

Gorillaer. (Rwanda)

Annonse nr: 3232101

Postfrisk

Se bilde

Takk for at du handler hos meg. Du betaler frakt etter postens takster + 3kr.. For emballering, o.l. Betaling skjer til min Bankkonto. Fakturerer og sender ut, fortløpende. Jeg bruker AFA, Handlerkatalogen (frim & mynter) Eller jeg finner ut en fornuftig pris. Tar 50 % avslag på katalog prisene. Håper du finner noe av interesse.Betalings frist 1 uke. Bruker ikke vipps! 🤠
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet09.03.2021 15:36:03
Sluttet16.03.2021 15:36:03
Solgt forkr 2,00
Referanse nr/#148b
Gorillaer. (Rwanda)
Annonse nr: 3232101
Høyeste Budgiver wrh1952 (4323)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 2,0009.03.2021 15:45:08

Karakterer (1539)  Se selgers karakterbok