127 686
44 503
262 087
675 576

VALØY I STOD

Annonse nr: 3225971

NK 421 stemplet sidevendt VALØY I STOD 18(?) IX 54. Nedlagt 1964..

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode sendes fraktfritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) Mitt Vippsnummer er oppgitt på fakturaen. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet22.01.2021 23:21:22
Sluttet09.02.2021 20:14:00
Solgt forkr 95,00
Annonse vist67 ganger
VALØY I STOD
Annonse nr: 3225971
Høyeste Budgiver Kjelviken (692)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 95,0005.02.2021 12:13:38
fugl54kr 85,00 (Autobud)05.02.2021 12:13:38
fugl54kr 55,0005.02.2021 12:02:24
Kjelviken kr 50,00 (Autobud)29.01.2021 18:00:31
fugl54kr 50,0029.01.2021 18:00:31
Kjelviken kr 40,00 (Autobud)29.01.2021 18:00:07
fugl54kr 37,0029.01.2021 18:00:07
Kjelviken kr 34,00 (Autobud)29.01.2021 17:59:50
fugl54kr 31,0029.01.2021 17:59:50
Kjelviken kr 28,00 (Autobud)29.01.2021 17:59:24
fugl54kr 25,0029.01.2021 17:59:24
Kjelviken kr 14,0029.01.2021 15:49:38
fugl54kr 12,0029.01.2021 14:15:49
Kjelviken kr 10,00 (Autobud)29.01.2021 14:14:41
fugl54kr 10,0029.01.2021 14:14:41
Kjelviken kr 7,0028.01.2021 17:48:08
fugl54kr 5,0023.01.2021 18:14:45
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (393)  Se selgers karakterbok