131 738
45 383
261 108
673 991

Nk 1684-89 **

Annonse nr: 3224939

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet22.01.2021 07:29:00
Sluttet28.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 51,00
Annonse vist27 ganger
Nk 1684-89 **
Annonse nr: 3224939
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 51,0028.01.2021 14:26:16
solheim9kr 50,00 (Autobud)28.01.2021 14:26:16
solheim9kr 47,00 (Autobud)27.01.2021 16:38:21
Leif H.kr 44,0027.01.2021 16:38:21
solheim9kr 41,00 (Autobud)27.01.2021 16:38:01
Leif H.kr 38,0027.01.2021 16:38:01
solheim9kr 35,00 (Autobud)27.01.2021 16:37:47
Leif H.kr 32,0027.01.2021 16:37:47
solheim9kr 29,00 (Autobud)27.01.2021 16:06:18
Leif H.kr 26,0027.01.2021 16:06:18
solheim9kr 23,00 (Autobud)27.01.2021 16:05:53
Leif H.kr 21,0027.01.2021 16:05:53
solheim9kr 18,00 (Autobud)27.01.2021 16:05:37
Leif H.kr 16,0027.01.2021 16:05:37
solheim9kr 12,00 (Autobud)24.01.2021 19:57:11
Kjelviken kr 10,0024.01.2021 19:57:11
solheim9kr 5,0023.01.2021 05:04:42

Karakterer (3151)  Se selgers karakterbok