131 797
45 646
260 662
672 803

Nk 1690-93 **

Annonse nr: 3224936

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet22.01.2021 07:29:00
Sluttet28.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 37,00
Annonse vist15 ganger
Nk 1690-93 **
Annonse nr: 3224936
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 37,0028.01.2021 14:27:54
solheim9kr 36,00 (Autobud)28.01.2021 14:27:54
solheim9kr 34,0027.01.2021 22:12:26
Leif H.kr 32,00 (Autobud)27.01.2021 22:12:26
Leif H.kr 31,0027.01.2021 16:37:03
solheim9kr 30,00 (Autobud)27.01.2021 16:37:03
solheim9kr 28,00 (Autobud)24.01.2021 19:54:53
Kjelviken kr 25,0024.01.2021 19:54:53
solheim9kr 7,0023.01.2021 05:01:51
Neseguttenkr 5,0022.01.2021 11:18:09

Karakterer (3165)  Se selgers karakterbok