131 897
45 381
261 092
674 066

Nk 1697-98 **

Annonse nr: 3224935

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet22.01.2021 07:29:00
Sluttet28.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 12,00
Nk 1697-98 **
Annonse nr: 3224935
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 12,0027.01.2021 16:30:22
solheim9kr 10,00 (Autobud)24.01.2021 19:54:14
Kjelviken kr 10,0024.01.2021 19:54:14
solheim9kr 5,0023.01.2021 05:15:01

Karakterer (3151)  Se selgers karakterbok