127 984
44 503
262 051
675 581

Nk 1694-96 **

Annonse nr: 3224217

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet21.01.2021 15:19:00
Sluttet27.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist14 ganger
Nk 1694-96 **
Annonse nr: 3224217
Høyeste Budgiver Kjelviken (692)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 12,0024.01.2021 20:04:41
solheim9kr 10,00 (Autobud)24.01.2021 19:48:51
Kjelviken kr 10,0024.01.2021 19:48:51
solheim9kr 5,0023.01.2021 05:16:02

Karakterer (3151)  Se selgers karakterbok