127 984
44 503
262 051
675 581

BERGENSBANENS NATTOG

Annonse nr: 3222926

Luxusstemplet NK T 11 BERGENSBANENS NATTOG 9.5.38

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode sendes fraktfritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) Mitt Vippsnummer er oppgitt på fakturaen. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet03.02.2021 19:50:17
Sluttet17.02.2021 19:50:17
Solgt forkr 25,00
Annonse vist20 ganger
BERGENSBANENS NATTOG
Annonse nr: 3222926
Høyeste Budgiver Kjelviken (692)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 25,0013.02.2021 09:22:42
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (393)  Se selgers karakterbok