129 466
46 033
261 072
672 793

FINLAND 1986. FRIMERKEUTSTILLINGEN «FINLANDIA 88»

Annonse nr: 3220422
FINLAND 1986. FRIMERKEUTSTILLINGEN «FINLANDIA 88» POSTFRISKT MINIARK AFA 1000

FINLAND 1986. FRIMERKEUTSTILLINGEN «FINLANDIA 88» POSTFRISKT MINIARK AFA 1000. SKARPE HJØRNER

14 dagers returrett fra utsendelse og pengene tilbake ved manglende beskrivelse fra min side. Evt. retur betales av budvinner. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet19.01.2021 13:01:22
Sluttet26.01.2021 21:59:00
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3220422
Høyeste Budgiver majornerd (12040)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 6,0023.01.2021 23:02:42
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Hamar
Karakterer (373)  Se selgers karakterbok