128 908
48 401
258 557
669 000

NORGE POSTFRISK NK 261-71,273,302-5,307-10,337-41 SK515

Annonse nr: 3219144
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

POSTFRISKE, STAMMER FRA SKANFIL.

SKANFIL VERDI 515,-.

PORTO 18,-.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet18.01.2021 14:12:25
Sluttet25.01.2021 14:11:00
Solgt forkr 40,00
Annonse nr: 3219144
Høyeste Budgiver Frodekokkin (436)  Se budgivers karakterbok
Frodekokkinkr 40,0018.01.2021 21:44:47
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (9182)  Se selgers karakterbok