130 602
45 681
260 689
672 373

NK 428-30. POSTFRISK**(360,-)

Annonse nr: 3218283

POSTFRISK **

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr. VED KJØP OVER 500KR,PORTOFRITT A-POSTSENDINGER.(GJELDER FRIMERKER)
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet18.01.2021 08:46:45
Sluttet31.01.2021 21:00:00
Solgt forkr 38,00
NK 428-30. POSTFRISK**(360,-)
Annonse nr: 3218283
Høyeste Budgiver svbern (6833)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 38,0026.01.2021 09:34:05
Speculuskr 35,0020.01.2021 18:30:18

NFVerifisert
Karakterer (17364)  Se selgers karakterbok