130 306
Auksjoner nå
42 954
Fastprisvarer
264 403
Salg siste 12mnd
678 310
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 73-84 - verdi 450 NOK

Annonse nr: 3213892

 

Beskrivelse

På grund af 10% portoforhøjelse stiger forsendelse af et almindeligt brev til 45 NOK (tidligere 42 NOK).

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet15.01.2021 21:00:00         
Sluttet19.01.2021 22:29:00
Solgt forkr 105,00  
Annonse vist30 ganger
Norge NK 73-84 - verdi 450 NOK
Annonse nr: 3213892
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver coxpomona (639)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
coxpomonakr 105,0019.01.2021 22:24:29
cmi89kr 100,00 (Autobud)19.01.2021 22:24:29
cmi89kr 70,00 (Autobud)17.01.2021 22:29:45
coxpomonakr 65,0017.01.2021 22:29:45
cmi89kr 30,0017.01.2021 18:49:27
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)17.01.2021 18:49:27
Soggebergetkr 15,0017.01.2021 18:35:15
cmi89kr 10,0016.01.2021 15:34:17
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17874)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter