130 445
43 108
263 663
676 291

AFA58/59 Postfriske 4-bl. Chr. IX og Frederik VIII **

Annonse nr: 3213359
Kongerne Chr. IX og Frederik VIII **

ISLAND 1907 AFA58/59 Postfriske 4-blokker Kongerne Chr. IX og Frederik VIII med arkrand **

AFA58 25 aur brun/grønn **

AFA59 50 aur grå/lillarød **

AFA katalogverdi = 1.040,- DKK

Samsending ved kjøp av flere objekter. Kun faktiske portoutgifter tilkommer.

Objektets tilstand
Utropspriskr 69,00
Startet20.02.2021 22:36:00
Sluttet22.02.2021 00:41:04
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3213359
Selger:  MrBohol

Medlem siden: 10.07.2015
Sted: Bjorbekk
Karakterer (612)  Se selgers karakterbok