130 306
42 954
264 403
678 310

Nk 1724-25 **

Annonse nr: 3210955

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet14.01.2021 04:42:00
Sluttet20.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist37 ganger
Nk 1724-25 **
Annonse nr: 3210955
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 24,0019.01.2021 12:49:41
herli1905kr 23,00 (Autobud)19.01.2021 12:49:41
herli1905kr 21,0019.01.2021 12:43:32
Kalixkr 20,00 (Autobud)19.01.2021 12:43:32
Kalixkr 19,0019.01.2021 12:36:48
herli1905kr 18,00 (Autobud)19.01.2021 12:36:48
herli1905kr 15,0019.01.2021 12:33:41
Kalixkr 13,00 (Autobud)16.01.2021 23:22:00
Leif H.kr 11,0016.01.2021 23:22:00
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:14:15

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok