130 306
42 954
264 403
678 310

Nk 1706-07 **

Annonse nr: 3210953

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet14.01.2021 04:42:00
Sluttet20.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 13,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1706-07 **
Annonse nr: 3210953
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 13,0019.01.2021 00:50:15
solheim9kr 12,00 (Autobud)19.01.2021 00:50:15
solheim9kr 11,0019.01.2021 00:44:48
Kalixkr 9,00 (Autobud)19.01.2021 00:44:48
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:15:14

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok