130 485
48 897
257 596
669 523

Nk 1741 **

Annonse nr: 3210338

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 18:59:00
Sluttet19.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 7,00
Nk 1741 **
Annonse nr: 3210338
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 7,0019.01.2021 12:32:10
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:16:05

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok