129 345
48 908
257 591
668 937

Nk 1760 **

Annonse nr: 3210326

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 18:59:00
Sluttet19.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 18,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1760 **
Annonse nr: 3210326
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 18,00 (Autobud)19.01.2021 12:34:32
Kalixkr 17,0019.01.2021 12:34:32
herli1905kr 15,0019.01.2021 12:29:06
Kalixkr 14,00 (Autobud)19.01.2021 12:29:06
Kalixkr 13,00 (Autobud)19.01.2021 00:47:36
solheim9kr 11,0019.01.2021 00:47:36
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:18:03

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok