128 178
42 889
264 211
678 121

Nk 1759 **

Annonse nr: 3210322

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 18:59:00
Sluttet19.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 9,00
Annonse vist14 ganger
Nk 1759 **
Annonse nr: 3210322
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 9,0019.01.2021 12:35:11
herli1905kr 7,0019.01.2021 12:28:23
Kalixkr 6,00 (Autobud)19.01.2021 12:28:23
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:19:08

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok