130 306
42 954
264 403
678 310

Nk 1765 **

Annonse nr: 3210318

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 18:59:00
Sluttet19.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1765 **
Annonse nr: 3210318
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 11,0019.01.2021 12:37:55
herli1905kr 9,0019.01.2021 12:27:00
Kalixkr 7,00 (Autobud)19.01.2021 12:26:34
herli1905kr 7,0019.01.2021 12:26:34
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:19:31

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok