130 485
48 897
257 596
669 523

Nk 1766 **

Annonse nr: 3210316

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 18:59:00
Sluttet19.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1766 **
Annonse nr: 3210316
Høyeste Budgiver herli1905 (803)  Se budgivers karakterbok
herli1905kr 7,0019.01.2021 13:17:23
Kalixkr 6,00 (Autobud)19.01.2021 13:17:23
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:20:38

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok