128 965
46 031
261 051
672 887

NK947 bruksbrev Logo: Hønefoss Filatelistklubb

Annonse nr: 3210144
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Pent stemplet Hønefoss 10 4 84

Konvolutt litt beskåret ved åpning

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet13.01.2021 18:10:00
Sluttet23.01.2021 20:00:00
Solgt forkr 250,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3210144
Høyeste Budgiver helse01 (56627)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 250,0023.01.2021 19:46:09
Vatlandkr 225,0023.01.2021 16:38:08
helse01kr 208,00 (Autobud)23.01.2021 16:38:08
helse01kr 200,00 (Autobud)23.01.2021 16:37:34
Vatlandkr 180,0023.01.2021 16:37:34
helse01kr 22,0021.01.2021 21:48:17
Vatlandkr 20,0013.01.2021 18:56:13
Selger:  visk

Medlem siden: 23.07.2009
Sted: Hønefoss
Karakterer (399)  Se selgers karakterbok