128 178
42 889
264 211
678 121

Nk 1794-97 **

Annonse nr: 3208402

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 10:51:00
Sluttet18.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 51,00
Annonse vist24 ganger
Nk 1794-97 **
Annonse nr: 3208402
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 51,0014.01.2021 18:05:24
Citroen1309kr 50,00 (Autobud)14.01.2021 18:05:24
Citroen1309kr 42,0014.01.2021 17:48:57
Kalixkr 39,00 (Autobud)14.01.2021 17:48:57
Kalixkr 33,00 (Autobud)14.01.2021 17:48:04
Citroen1309kr 30,0014.01.2021 17:48:04
Kalixkr 7,0014.01.2021 16:23:43
Citroen1309kr 5,0014.01.2021 13:13:00

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok