128 327
42 905
264 139
677 992

Blokk 40 **

Annonse nr: 3208388

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 10:43:00
Sluttet18.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 15,00
Blokk 40 **
Annonse nr: 3208388
Høyeste Budgiver Kalix (7436)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 15,00 (Autobud)17.01.2021 14:53:23
Leif H.kr 13,0017.01.2021 14:53:23
Kalixkr 11,00 (Autobud)16.01.2021 23:28:14
Leif H.kr 9,0016.01.2021 23:28:14
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:29:14

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok