128 343
43 332
264 338
675 802

Blokk 38 **

Annonse nr: 3208383

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.01.2021 10:37:23
Sluttet18.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 7,00
Blokk 38 **
Annonse nr: 3208383
Høyeste Budgiver Kalix (7458)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 7,00 (Autobud)18.01.2021 13:02:42
svbernkr 7,0018.01.2021 13:02:42
Kalixkr 5,0014.01.2021 16:27:06

Karakterer (3062)  Se selgers karakterbok