127 711
42 882
264 582
678 686

Nk 1777-78 **

Annonse nr: 3207364

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet12.01.2021 16:58:15
Sluttet17.01.2021 15:00:00
Solgt forkr 31,00
Nk 1777-78 **
Annonse nr: 3207364
Høyeste Budgiver Kalix (7434)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 31,0014.01.2021 16:39:27
solheim9kr 28,00 (Autobud)14.01.2021 16:39:02
Kalixkr 27,0014.01.2021 16:39:02
solheim9kr 5,0013.01.2021 22:55:43

Karakterer (3040)  Se selgers karakterbok