107 127
52 354
253 215
655 316

Kongsberg Lokalpost 2002(A); komplett ark **

Annonse nr: 3205559

Pen sak, prima postfrisk

Motiv: Gruvetoget ved Kongens gruve

Objektets tilstand
kr 24,00
Utropspriskr 30,00
Startet11.01.2021 15:40:32
Sluttet21.01.2021 15:33:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3205559
Høyeste Budgiver bierator (785)  Se budgivers karakterbok
bieratorkr 30,0014.01.2021 04:24:27
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (28966)  Se selgers karakterbok