107 127
52 354
253 215
655 316

Kongsberg Lokalpost 2006 A ; miniark **

Annonse nr: 3205539

Pen sak, prima postfrisk

Motiv: Sølvgruvedrift

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet11.01.2021 15:30:35
Sluttet21.01.2021 15:29:00
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 3205539
Høyeste Budgiver bierator (785)  Se budgivers karakterbok
bieratorkr 30,0014.01.2021 04:22:57
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (28966)  Se selgers karakterbok