127 732
46 166
261 486
672 317

Hella Fergested, Sognefjorden. Normann N-10-73

Annonse nr: 3201500

Postsendt kort som mangler frimerke og som er noe bulkete etter at det kan virke som det har vært vått. Hjørneslitasje

Normann N-10-73

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet08.01.2021 19:53:16
Sluttet15.01.2021 19:51:00
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3201500
Høyeste Budgiver majornerd (12040)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 5,0008.01.2021 21:16:28
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (7505)  Se selgers karakterbok