128 024
42 995
263 277
675 807

Island Afa: 887 - Jon Leif 100 år **

Annonse nr: 3201360

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet05.02.2021 21:21:10
Sluttet12.02.2021 21:21:10
Annonse nr: 3201360
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19125)  Se selgers karakterbok