130 643
45 680
260 685
672 402

BREV STEMPLET 2283 SKALBUKILEN

Annonse nr: 3196145

Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet05.01.2021 23:00:47
Sluttet11.01.2021 22:59:00
Annonse nr: 3196145
Høyeste Budgiver Essi63 (8803)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 5,0011.01.2021 20:22:48
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok