131 553
45 544
260 644
673 048

BREV STEMPLET 2240 MAGNOR D

Annonse nr: 3196132

Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet05.01.2021 22:51:50
Sluttet11.01.2021 22:50:00
Solgt forkr 18,00
Annonse vist13 ganger
BREV STEMPLET 2240 MAGNOR D
Annonse nr: 3196132
Høyeste Budgiver Essi63 (8788)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 18,0011.01.2021 22:29:17
gunnm01kr 16,00 (Autobud)11.01.2021 22:29:17
gunnm01kr 14,0011.01.2021 21:51:11
Essi63kr 13,00 (Autobud)11.01.2021 21:51:11
Essi63kr 12,00 (Autobud)11.01.2021 21:51:00
gunnm01kr 10,0011.01.2021 21:51:00
Essi63kr 7,0011.01.2021 20:19:36
adrian0604kr 5,0006.01.2021 11:35:24
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok