131 564
45 546
260 642
673 020

BREV STEMPLET 2240 MAGNOR B

Annonse nr: 3194144

Noen skader øverst på konvolutten. Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet05.01.2021 00:02:17
Sluttet11.01.2021 23:14:00
BREV STEMPLET 2240 MAGNOR B
Annonse nr: 3194144
Høyeste Budgiver Essi63 (8788)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 5,0011.01.2021 20:18:53
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok