129 466
46 033
261 072
672 793

BREV STEMPLET 2438 GRAVBERGET

Annonse nr: 3194057

Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet04.01.2021 23:06:05
Sluttet11.01.2021 23:05:00
BREV STEMPLET 2438 GRAVBERGET
Annonse nr: 3194057
Høyeste Budgiver Essi63 (8828)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 5,0011.01.2021 20:12:01
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok