131 553
45 544
260 644
673 048

BREV STEMPLET 2133 GARDVIK B

Annonse nr: 3194034

Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet04.01.2021 23:02:20
Sluttet11.01.2021 23:01:00
Solgt forkr 11,00
BREV STEMPLET 2133 GARDVIK B
Annonse nr: 3194034
Høyeste Budgiver Essi63 (8788)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 11,0011.01.2021 22:28:37
gunnm01kr 10,00 (Autobud)11.01.2021 22:28:37
gunnm01kr 9,0011.01.2021 21:56:54
Essi63kr 7,0005.01.2021 18:08:42
adrian0604kr 5,0005.01.2021 10:49:57
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok