127 732
46 166
261 486
672 317

BREV STEMPLET 2440 ENGERDAL I

Annonse nr: 3194027

Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet04.01.2021 22:59:52
Sluttet11.01.2021 22:58:00
BREV STEMPLET 2440 ENGERDAL I
Annonse nr: 3194027
Høyeste Budgiver Essi63 (8868)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 5,0011.01.2021 20:04:50
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok