129 945
42 880
264 388
678 259

Aukrust - nissen og fyrstikkesken, Oppi 7253/23 (7735)

Annonse nr: 3193876

Brukt småformat, datert jul 1978, ikke stemplet. By ut fra bilde.

Betalingsfrist inntil 7 dager fra auksjonens slutt. Maksimal oppsamling av avsluttede auksjoner til betaling er 7 dager.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 50,00
Startet04.01.2021 22:12:58
Sluttet09.01.2021 22:09:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3193876
Høyeste Budgiver Agsun (3)  Se budgivers karakterbok
Agsunkr 50,0006.01.2021 19:57:44
Selger:  Stylo Mynthandel

Medlem siden: 23.02.2016
Sted: Kråkerøy
Karakterer (4330)  Se selgers karakterbok