131 738
45 383
261 108
673 991

NK: 651 - Det europeiske naturvernår **

Annonse nr: 3193711

Postfrisk 4-blokk. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet11.01.2021 19:20:18
Sluttet18.01.2021 19:20:18
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3193711
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 6,0018.01.2021 16:21:57
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19783)  Se selgers karakterbok