131 897
45 381
261 092
674 066

NK: 623 - Nordisk samarbeid **

Annonse nr: 3193689

Postfrisk 4-blokk. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet04.01.2021 21:20:00
Sluttet11.01.2021 19:07:00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3193689
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 6,0005.01.2021 20:48:00
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19783)  Se selgers karakterbok