127 692
46 166
261 550
672 303

NK 1162 STEMPLET GRANLI A

Annonse nr: 3192062

Stempel heller 90 grader. Se bilde.

Prøver å beskrive feil og mangler så godt som mulig, mest det som ikke kommer frem av bilde.

Aksepterer retur eller reklamasjon om beskrivelse og bilde ikke er riktig.

Kjøper betaler frakt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet03.01.2021 23:22:08
Sluttet10.01.2021 23:18:00
Annonse vist12 ganger
NK 1162 STEMPLET GRANLI A
Annonse nr: 3192062
Høyeste Budgiver Essi63 (8868)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 5,0005.01.2021 19:56:38
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok