131 296
45 683
260 701
672 408

Luxemburg / Caritas -46 kpl sats xx

Annonse nr: 3191395

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet03.01.2021 20:30:00
Sluttet01.02.2021 20:30:00
Annonse nr: 3191395
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12977)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 5,0028.01.2021 16:40:37
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (21904)  Se selgers karakterbok