131 797
45 646
260 662
672 803

Nk 75 x. xx. Postfriskt merke.

Annonse nr: 3191237
Pent merke.
Pent merke.

Frakt: Kr. 3.- + Postens satser.

Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet så snart det ikke er flere bud. Ved bud over en lengre periode, sendes objekter samlet ca. hver 14. dag.

Betalingsfrist 7 dager etter mail.; Sendes på kjøpers ansvar.; Rek. sending kan derfor avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet03.01.2021 19:38:00
Sluttet17.01.2021 19:38:00
Solgt forkr 52,00
Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 3191237
Høyeste Budgiver Jeger51 (2905)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 52,0017.01.2021 19:32:16
gammalostkr 50,00 (Autobud)17.01.2021 19:32:16
gammalostkr 43,00 (Autobud)14.01.2021 18:16:42
uniquenokr 40,0014.01.2021 18:16:42
gammalostkr 28,00 (Autobud)14.01.2021 18:16:04
uniquenokr 25,0014.01.2021 18:16:04
gammalostkr 10,0005.01.2021 08:02:34
Selger:  Spjærøy

Medlem siden: 29.07.2015
Sted: Vesterøy
Karakterer (11637)  Se selgers karakterbok