127 661
42 882
264 613
678 658

Hk : 220/22. Turistmerker. 1939 **

Annonse nr: 3184496
1939
1939

Norge.

Hk : 220/22.

Postfrisk.

Takk for at du handler hos meg. #Samle gjerne opp objekter,men max 3dager. Porto =20kr.Tyngre ting følger postens takster.+ 4kr.(konvelutter,pakking.o.l.) Tar kontakt fortløpende som auksjonene avsluttes.Og sender ut,med en gang jeg får mail tilbake,om at pengene er satt inn på min konto. Lykke til!
Objektets tilstand
AuksjonstypeB Butikkvare
Salgspriskr 15,00
Annonse vist2 ganger
Referanse nr/#Brunt Album
Annonse nr: 3184496

Karakterer (941)  Se selgers karakterbok