107 127
52 354
253 215
655 316

Lokalpost Kongsberg 2005; komplett ark **

Annonse nr: 3182831

pen sak, prima postfrisk

Objektets tilstand
kr 24,00
Utropspriskr 25,00
Startet28.12.2020 09:24:20
Sluttet07.01.2021 09:22:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3182831
Høyeste Budgiver bierator (785)  Se budgivers karakterbok
bieratorkr 25,0003.01.2021 01:42:36
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (28966)  Se selgers karakterbok